Informace

Děkujeme za Vaši návštěvu. Tyto webové stránky jsou pouze informativního charakteru a veškeré reklamní a formulářové prvky na stránkách jsou provozovány subjekty třetích stran. Není-li výslovně uvedeno jinak, je podmínkou veškerých finančních produktů a žádosti nutnost vlastnit platné živnostenské oprávnění a žadatelé jsou oprávněni o půjčku žádat pouze v rámci své podnikatelské činnosti. Provozovatel stránek nenese odpovědnost za případná porušení této podmínky. 

 

Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí

V případě, že zákazník nemá možnost ručení nemovitostí, je poměrně složité provedení klasické konsolidace půjček, protože věřitelé se obávají, že takovou půjčku nemuseli dostat zpět. Našich klientům v tuto chvíli doporučejeme, aby vyzkoušeli institut tzv. oddlužení fyzických osob. Dle insolvenčního zákona se mohou zbavit až 70% veškerých svých dluhů a budou chránění vůči všem věřitelům, exekutorům a vymahačům ochrannou rukou insolvenčního soudu.

 

 


 

 

 

Tato online žádost je určena pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí. V případě, že nemovitost nemáte, klikněte na tento odkaz: oddlužení fyzické osoby