O typech půjček

Hotovostní půjčky

Zařídit hotovostní půjčky je nenáročné a jejich velká výhoda tkví v tom, že hotovost vám dá věřitel do 24 hodin. Hotovostní půjčky jsou skvělým řešením nezáviděníhodné finanční situace.

Konsolidace půjček

Sjednání konsolidace půjček není náročné a zcela určitě to zvládnete. Musíte pouze dostavit se na pobočku firmy, která konsolidaci nabízí a donést s sebou dva doklady totožnosti a všechny materiály k momentálním půjčkám.

Nebankovní hypotéky na konsolidaci

U nebankovního poskytovatele nemusíte mít strach, že byste hypotéku z důvodu záznamu v registrech nedostali. Tyto společnosti totiž většinou registry vůbec neprověřují. 

Nebankovní půjčky bez registru na konsolidaci

Nebankovní půjčky bez registru na konsolidaci jsou pro všechny osoby, které potřebují finance a banky jim nechtějí schválit úvěr proto, že jsou na seznamu nespolehlivých klientů.

Nebankovní půjčky na konsolidaci

Nebankovní půjčky na konsolidaci patří mezi oblíbené typy půjček a vyhledává je čím dál více klientů, kteří se s požadavkem o půjčku nemohou obrátit na banku. 

Půjčky bez registru na konsolidaci

Půjčky bez registru na konsolidaci jsou značně atraktivní. Díky nim může špatnou finanční situaci dát do pořádku i spotřebitel, který se z určitého důvodu ocitnul ve finanční krizi a má záznam v registru neplatičů. 

Rychlá půjčka na konsolidaci

Rychlá půjčka na konsolidaci je opravdu oblíbená díky rychlému a jednoduchému sjednání půjčky.

Nebankovní úvěry na konsolidaci

Nebankovní úvěry na konsolidaci jsou k mání jak pro lidi, kteří jsou bez práce a nemají stálý plat, tak pro podnikatele, kterým banka neposkytne úvěr pro podnikatele a také pro maminky v domácnosti a důchodce. 

Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí

V případě, že zákazník nemá možnost ručení nemovitostí, je poměrně složité provedení klasické konsolidace půjček, protože věřitelé se obávají, že takovou půjčku nemuseli dostat zpět. Našich klientům v tuto chvíli doporučejeme, aby vyzkoušeli institut tzv. oddlužení fyzických osob. Dle insolvenčního zákona se mohou zbavit až 70% veškerých svých dluhů a budou chránění vůči všem věřitelům, exekutorům a vymahačům ochrannou rukou insolvenčního soudu.

 

 


 

 

 

Tato online žádost je určena pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí. V případě, že nemovitost nemáte, klikněte na tento odkaz: oddlužení fyzické osoby