Vyplacení exekuce

Exekuce nemovitosti

Máte starosti s nedostatkem financí a dospěli jste do zpoždění s úhradou některých splátek Vašich finančních půjček? Dospěli jste do exekuce a pátráte po řešení jak jí uniknout? Exekutor Vám Vám zablokoval nemovitost (na výpisu z katastru na Vašem majetku máte uvedeno exekuce nemovitosti) a ještě Vám dal exekuci na plat? Tuto situaci je potřeba řešit ihned, nebo vykonavatel exekutora zahájí jednání o dražbě a Vaše bydlení bude prodáno v nedobrovolné dražbě a za velmi nevýhodných podmínek!

Exekuce nemovitosti a nedobrovolná dražba

U nedobrovolných dražeb výchozí cena dražené věci činí jen 50% (u dražeb realizovaných soukromými společnostmi s licencí) nebo 2/3 (pro první etapu u dražeb prováděných exekutorem, ve druhé etapě se taktéž jedná o 50 procent ceny nemovitosti) hodnoty nemovitosti vypočítané ve znaleckém posudku, jenž často bývá velmi podhodnocený ve srovnání s obvyklou hodnotou nemovitosti. Skoro v 99% případů tak povinný u exekuce nemovitosti ztratí nemovitost a prodělá nemalou sumu peněz. Mnohdy dojde k tomu, že je nemovitost vydražena za 50% své hodnoty. Minulému vlastníkovi ještě mohou zůstat budoucí dluhy z důvodu, že zisk z dražby neuspokojí výši exekuce a tak pozbyde střechu nad hlavou a stejně mu exekutor bude následně komplikovat existenci, dokud nebude uhrazena celková výše exekuce.

Exekuce nemovitosti a její řešení

Neumožněte Vašim peněžním problémům dojít tak daleko a vyřešte Vaši nastalou situaci, dokud to jde. Požádejte si o prověřenou půjčku na exekuce nemovitosti a oddlužení. Z tohoto úvěru budou uhrazeny všechny dluhy, které máte a Váš majetek bude oddlužen. Vzhledem k typu produktu jde o půjčky bez potvrzení o výši příjmu a půjčky bez nahlížení do registru. Z tohoto důvodu zákazník nemusí mít obavu, že půjčka kvůli záznamu v registrech nebude vyřízena. Úvěr je možné schválit až na dvacet let.

Parametry půjčky na vyplacení exekuce nemovitosti

  • minimální výše půjčky 50 000 Kč, horní hranice půjčky je 80 procent hodnoty nemovitosti uvedené ve znaleckém posudku
  • jedná se o úvěr na úhradu exekucí a dluhů
  • záznam v registrech není překážkou schválení půjčky
  • půjčka bez ručení třetí osobou
  • je třeba ručit nemovitostí
  • posouzení žádosti rychle během několika hodin
  • žádné platby poplatků předem
  • odhad hodnoty nemovitosti zdarma

Žádost o půjčku na vyplacení exekuce nemovitosti

Peněžní půjčku na exekuce nemovitosti si zajistíte vážně snadno. Stačí vyplnit údaje o Vaší nemovitosti a kontaktní údaje do online formuláře uvedeného v pravé části této stránky. Po jejím doručení budete kontaktováni na Vámi uvedeném telefonním čísle a dohodnete si následný postup.

Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí

V případě, že zákazník nemá možnost ručení nemovitostí, je poměrně složité provedení klasické konsolidace půjček, protože věřitelé se obávají, že takovou půjčku nemuseli dostat zpět. Našich klientům v tuto chvíli doporučejeme, aby vyzkoušeli institut tzv. oddlužení fyzických osob. Dle insolvenčního zákona se mohou zbavit až 70% veškerých svých dluhů a budou chránění vůči všem věřitelům, exekutorům a vymahačům ochrannou rukou insolvenčního soudu.

 

 


 

 

 

Tato online žádost je určena pro klienty, kteří mohou ručit nemovitostí. V případě, že nemovitost nemáte, klikněte na tento odkaz: oddlužení fyzické osoby